hizmetlerimiz

 • Master Teknik, Elektrik,Elektronik ve GSM kapsamında hizmet veren, çok sayıda teknolojik tesisin uygulamasını başarıyla tamamlamıştır, Ermenek HES,Türk Telekom Denizli –Manisa-Muğla illerinde 178 km. fiber optik kablo tesisi, Otomasyon tesis montajlarının yanısıra AVEA, TURKCELL, VODAFONE, HUAWEİ , MOTOROLA, ERİCSSON, NSN gibi firmaların prestijli projelerinde lojistik ve uygulama sorumluluğunu üstlenmiştir.

 • Konusunda yetkin ve uzman onlarca mühendis, tekniker ve teknisyenden olusankadrosu ile Master Teknik, yurt genelindeki birçok teknolojik tesisin elektrik,elektronik,otomasyon sistemlerinin 7/24 saat işletme ve bakımlarını yapmakta, kesintisiz ve sorunsuz devrede kalmasını sağlamaktadır. Konjüge çalışan personel ve birimlerimiz uygulamada doğabilecek aksaklıkları ve zaman kaybını iyi analiz ederek engelliyor. Masterteknik Bütün elektrik projelerini profesyonel bir yaklaşımla hazırlanma ve uygulamadaki başarısını kanıtlamıştır.

 • Operatörlerin yatırımları başladıktan sonra, mümkün olduğunca iş ve uygulama ağını çabuk başlatmak çok önemlidir. Bu dönemde uygulanan temel faaliyetler, Site satın alma ile birlikte projenin tamamlanma süresi üzerinde önemli bir etkisi vardır. MASTER TEKNİK hizmet verdiği firmalar için bu süreci profesyonelce yürütmeyi amaçlar.

  MASTER TEKNİK telekom altyapi işerlinde tedarikçi firmaların talepleri halinde inşaat işleri ve uygulamanın kontrollü bir çözüm modeli ile yürütülmesini sunar.

  MASTER TEKNİK, depolama ve lojistik alanlarındada kanıtlanmış bir kalite prosedürü ile yüksek kaliteli hizmet sunar.

 • Baz istasyonu Survey EMR ölçümü, TK dosya hazırlama, RBS Montaj-Demontaj (RBS 2206, 2216, 2106, Motorola H1, H2), Baz istasyonu SWAP,Baz istasyonu Extention ve Revizyonu ,kule montaj ,3G montajlari yapilmaktadir.

 •  

  Yeni bir ağ oluşturmak veya mevcut ağı genişletmek için planlama hizmetlerini sürecin başından itibaren doğru ayarlar.

 • Radyo Network Optimizasyonu (RN Optimisation)

  Radyo Şebeke Optimizasyonu hizmetlerinin amacı, mevcut radyo ağları ile daha verimli bir çalışma yapmaktır. Böylece operatörün abone memnuniyetini sağlayarak, daha rekabetçi hale gelir. Bu hizmet ile, aynı zamanda abone sorunları tespit etme ve abonece algılanan ağ kalitesi belirler. Bu alanda geniş bilgi ve deneyimi ile MASTER TEKNİK Opertöre hizmet sunar.
 • Radyo Network Bakım(RN Bakım)

  Radyo NetworkBakım hizmetlerinin amacı, radyo ağ ekipmanının verimli bir şekilde,istenilen şebeke kalitesinde,doğru çalışmasını sağlamaktır.