Masterteknik Hakkinda

2000 den Günümüze uzanan kalite öyküsü

Masterteknik 2000 yılında yenilikçi ve evrensel bir anlayışla kuruldu. Konusunda saha ve teorik deneyimlere sahip mühendis ve teknisyen alt yapılarıyla özverili bir kadro, servis işlerinde kesintisiz 24 saat hizmet vererek iyi bir performans ivmesi yakaladı. Kuruldugu günden bu yana Taahhüt işleri kapsamında mühendislik, müşavirlik, proje ve anahtar  teslimi Elektrifikasyon – Otomasyon – Kompanzasyon Enstrümantasyon ve Teknolojik montaj alanlarında kusursuz is modeli ile faaliyet göstermektedir.

Mühendis,tekniker ve teknisyenleri ile güclü kadrosu sektöründe eksiksiz ve kusursuz is bitirmeyi hedef haline getirmistir.

Bütün bunlar karşılıklı iş organizasyonlarında güven, dürüstlük ve sorumluluk anlayışı ile bütünleşerek, Masterteknik'in Bir Teknoloji Firmasi olarak istikrarlı büyümesinde temel unsurlar olmuştur.

 

Kalite Anlayisi

Müşterilerimizin, mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarını tam, zamanında ve en ekonomik şekilde karşılayacak ürün ve hizmetler üretmek ve sevketmektir. Sürekli gelişimi hedeflemek ve işleri ilk defada doğru yapmak temel prensibimizdir.

Müsterilerimizin altyapısını geliştirerek verimliliklerini arttırmalarına katkıda bulunurken, çalışanlarımızın ve çevremizdeki insanların sağlık güvenliğini sağlamaya ve faaliyetlerimizi yaparken çevreye olan etkimizin olumlu yönlerine deger veririz. Tüm bunlar ile "Bir teknoloji firmasi" kimliginin yanında "Yesili Seviyoruz" sloganı ile dogaya saygı duyan bir yönetim ve calismayi benimseriz.